4,00 €
GAL Fenu-C+
GAL Fenu-C+
GAL Fenu-C+
GAL Fenu-C+
GAL Fenu-C+
GAL Fenu-C+
GAL Fenu-C+
GAL Fenu-C+
GAL Fenu-C+
GAL Fenu-C+

GAL Fenu-C+

EAN číslo :
GAHUKT39
40,80
Nie je možné kúpiť!

Kombinácia FenuMAT™ a lipozomálnych technológií otvorila nový obzor v oblasti suplementácie vitamínu C s použitím výlučne prírodných zložiek. 

Vitamín C je zapuzdrený v lipozómoch tvorených prírodnými fosfolipidmi a vložený do hydrogélového systému vyrobeného z vlákien senovky gréckej. To znamená, že jednorazový príjem iba 360 mg spracovaného vitamínu C môže zvýšiť hladinu vitamínu C takým spôsobom, ako žiadna dávka bežného vitamínu C, ale aj lipozomálne spracovaný vitamín C vyžaduje gramy vitamínu C, až 10 g. Náš produkt odporúčame, ak by ste chceli maximalizovať svoju hladinu vitamínu C, dosiahnuť suprafyziologickú hladinu, alebo Vám bežný vitamín C spôsobuje tráviace problémy, alebo Vám jednoducho nevyhovuje jeho rovnomerné rozloženie počas dňa. 

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Hlavní kategorie >Produkty
K obľúbeným
Odporúčam
Porovnanie
Tlačí
OTÁZKY K VÝROBKU
Zloženie
Zloženie
Zloženie: Fenu-C+™ (askorbát vápenatý, vláknina galaktomannan zo semien senovky gréckej, slnečnicový lecitín, celulóza); kapsula (želatína).
WebShop System