4,00 €
GAL Multivitamín pre tehotné®
GAL Multivitamín pre tehotné®
GAL Multivitamín pre tehotné®
GAL Multivitamín pre tehotné®
GAL Multivitamín pre tehotné®
GAL Multivitamín pre tehotné®
GAL Multivitamín pre tehotné®
GAL Multivitamín pre tehotné®

GAL Multivitamín pre tehotné®

EAN číslo :
GAHUBV02
25,40

Produkt bol vyvinutý na základe najnovších výskumov, pričom nezabúdame ani na prirodzenosť a realitu. To znamená, že obsahuje všetky vitamíny, minerály, stopové prvky v ideálnej forme, množstve a pomere, podobne ako ich možno získať pomocou stálej pestrej stravy bohatej na živiny. V prípadoch, kje to výhodné, vitamíny a minerály sa extrahujú z bylín a korenín. Pokiaľ ide o množstvá, považovali sme za dôležité, aby denná dávka obsahovala množstvo, o ktorej sa zistilo, že je účinná, ale v žiadnom prípade by nemala prekročiť množstvo, ktoré už nie je možné pokryť výživou. Navyše je veľmi dôležité, aby vývoj nového života v maternici nerozptyľovali škodlivé látky - tie sa v našom produkte určite nenájdete. 

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Hlavní kategorie >Produkty
K obľúbeným
Odporúčam
Porovnanie
Tlačí
OTÁZKY K VÝROBKU
Zloženie
Zloženie
GAL Multivitamín pre tehotné® Lipofilné esenciálne kapsuly - mäkké želatínové (30 ks): extra panenský olivový olej, d-alfa tokoferol a zmiešané tokoferoly, MSPO certifikovaný extrakt z plodov červenej palmy, retinyl palmitát, extrakt zo šalvie, fylochinón, olivový olej s obsahom 2% menachinónu-7, cholekalciferol; kapsula (želatína, zvlhčovacia látka: glycerín, voda, karamel, sladidlo: glykozidy steviolu z extraktu z listov stévie, kryštálový vanilín).

GAL Multivitamín pre tehotné® Hydrofilné esenciálne kapsuly - trvdé želatínové (60 ks): d-pantotenát vápenatý, akáciová vláknina***, bisglycinát zinočnatý, inaktívna kvasnica s chrómom, tiamín monohydrát, inaktívna kvasnica so selénom, extrakt z bambusových výhonkov, hnedé riasy z bio kultivácie, boritan sodný, pyridoxalfosfát, riboflavín, pyridoxínhydrochlorid, tiamínhydrochlorid, rastlinný výťažok (zmes extraktov z ovocia amla a guava, listov bazalky posvätnej a curry, a citrónovej kôry), bisglycinát meďnatý, extrakt z horčicových semienok, extrakt z čierneho korenia, glukonát meďnatý, biotín, vápenatá soľ metylfolátu, metylkobalamín, molybdenan sodný, jodid draselný, jodát, želatína (kapsula).

GAL Multivitamín pre tehotné® Vitamín C kapsuly (30 ks): kyselina L-askorbová, kapsula (želatína).

***Jednotlivé balenia produktu môžu obsahovať túto zložku v rozličnej miere
WebShop System